O škole TIIS CZ

 

Poznejte náš tým

Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat  nauku nové doby práce s energií Pranic Energy Healing.

Pranic Energy Healing je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace The Institute for Inner Sciences.

Při své práci následujeme vizi a poslání Mistra Maha Atma Choa Kok Sui založené organizace The Institute for Inner Sciences ve Vídni.

Máme radost z vašeho zájmu atěšíme se na spolupráci.

 

Klára Plameníková


Prošla jsem si cestu poznání, práci s traumatem, tělem. Nabízím to co sama mám čím jsem si prošla. Prošla jsem několikaletou sebepoznávací a rozvíjecí cestu. Součástí této cesty byla a je služba, služba Planetárních meditací pro Mír, Cesta Arhata a Pranic Energy Healing bezdotykové léčení nové doby. Stala jsem se instruktorkou léčebné techniky a nabízím ostatním možnost naučit se a ošetřovat sebe a ostatní touto novodobou technikou Pranic Energy Healing pro více podrobnostní o mě prosím klikněte 

Těším se na vás, sradostí,

 Klára


Helena Valentová


Již několik let mne provází a stala se součástí a přirozeností mého života léčebná nauka Pranic Energy Healing, stala jsem se instruktorkou a nabízím vám možnost naučit se tuto jednoduchou velmi účinnou techniku pro váš lehčí a vaše okolí lehčí a radostnější život. 


Pranic Energy Healing pomáhá mně i mým dětem.

Umožňuje mi v kolotoči mateřství být chvíli sama sebou.

Uzdravuje mé tělo i mou duši. 

Velmi je pro mě důležité, že díky meditacím tvořím svět, který si přeji pro své děti. Ráda vše předám dalším maminkám a jejich dětem.Milovaný Mistr Maha Atma Choa Kok Sui 

byl moderním zakladatelem Pranic Healing a Ahatické Jógy. S velkým odhodláním a houževnatostí věnoval svůj život službě lidstvu. Jeho učení otevřelo svět téměř neomezených možností, které inspirují tisíce studentů a přeměňují životy nespočetných lidí. Pod vedením svého Mistra, bódhisattvy Mei Linga, také známého jako Padmasambhavy jak se mu nazývá. V dnešní době stará umění meditací a péči o vlastní osobu. Odhalující učení zůstalo v tajnosti po dlouhou dobu. Mistr napsal knihy věnované svému životu a duchovní energii, vyučoval kurzy po celém světě, produkoval CD věnované meditaci a mantrám. Spolu s Charlotte Anderson, jeho učedníci která se zavázala pokračovat v jeho učení a jejich začlenění do nového systému Pranic Energy Healing na zemi.

Tato webová stránka a veškerá práce jsou věnovány Mistru Maha Atma Choa Kok Sui. Děkujeme za vaše neocenitelné učení, s vděčností, úctou a hlubokou láskou. V plné víře.