Popis Seminářů

                    Pranic Energy Healing 

Pranic Energy Healing 1 stupně

Pranic Energy Healing je starodávná metoda vyvažování fyzického těla, života a prostředí v němž osoba žije. Tato metoda využívá znalosti o existenci energetických těles, které do fyzického těla přivádějí životně důležitou energii a obklopují ji. Tato "vitální energie" je obsažena ve všech aspektech života a může být přenášena z jedné osoby na druhou, na objekty, rostliny, podnikání nebo do všeho co potřebuje energetickou podporu, harmonizaci nebo posilování. Tato vylepšení nastávají použitím technik a protokolů, které používají Chi nebo-li Pránu. Dodatečná dávka energie je často nutná k vytvoření trvalé rovnováhy mezi různými složkami fyzického a energetického systému těla - včetně jeho elektromagnetického pole a jemných těles.

 Pranic Energy Healing I Stupně učí, jak dosáhnout rovnováhy mezi různými faktory s pomocí energie samotné - aniž by se fyzicky dotýkala druhé osoby ... Pranic Energy Healing byla sestavena životní partnerkou Mistra Maha Atma Choa Kok Sui, Charlotte Anderson. Příručku Pranic Energy Healing Manual si můžete zdarma stáhnout v anglické verzy z www.pranicenergyhealing.net . 

Po tomto semináři budou účastníci schopni tyto techniky úspěšně provádět.

Proč je důležité navštívit seminář? Naučíte se základní techniky léčení pránou. - Nabídne se vám celoživotní nástroj, který můžete využít ke zlepšení vašeho blahobytu každý den, užitečné pro boj se stresem nebo úzkostí. Přírodní lék proti depresivním energiím. - Umožní vám změnit život pochopením energie - Naučíte se jednoduchou znalost energetického těla, která vám nabídne možnost přijmout holistické pochopení širších možností energetického světa.

Pranic Energy Healing je starodávná metoda vyvažování fyzického těla, osobnosti, života a prostředí, v němž osoba žije. Tato metoda využívá znalosti o existenci energetických těles, které do fyzického těla přivádějí životně důležitou energii a obklopují ji. Tato "vitální energie" je obsažena ve všech aspektech života a může být přenášena z jedné osoby na druhou, na objekty, do rostlin, do podnikání nebo do každého, a vše, co potřebuje energetickou podporu, harmonizaci nebo posilování. Tato vylepšení nastávají použitím technik a protokolů, které používají Chi neboli Pranu. Dodatečná dávka energie je často nutná k vytvoření trvalé rovnováhy mezi různými složkami fyzického a energetického systému těla - včetně jeho elektromagnetického pole a jemných těles. Pranic Energy Healing I Stupně učí, jak dosáhnout rovnováhy mezi různými faktory s pomocí energie samotné - aniž by se fyzicky dotýkala druhé osoby ... 

Co se můžete dozvědět za dva dny? 

- Jak cítit jemnou energii, čakry, informační pole, také nazývané Aura.

 - Jak hodnotit různé "vrstvy" energetických těles a jiné niance jemné energie 

- Jak rychle a přesně nalézt oblasti, ve kterých je energie člověka uzavřena nebo kde se objevují "Energetické bloky" - Naučte se je odstranit 

- Naučte se, jak projektovat novou vitální sílu 

- Naučte se dosáhnout vnitřního klidu prostřednictvím vyvolání, modlitby a meditace 

- Naučte se používat sílu jogýnského dýchání nebo Pranayamy 

- Použijte jednoduché fyzické cvičení ke zvýšení vaší energie 

- Praktické využití energie pro různé potřeby Pranic Energy Healing byla sestavena životní partnerkou Mistra Maha Atma Choa Kok Sui, Charlotte Anderson. Příručku Pranic Energy Healing Manual si můžete zdarma stáhnout z 

                                  www.pranicenergyhealing.net

Po tomto semináři budou účastníci schopni tyto techniky úspěšně provádět v každodennosti. Proč je dobré navštívit tento seminář? 

- Naučí vás o základní techniky léčby pránickou energií 

- Poskytne vám celoživotní nástroj, který můžete využít ke zlepšení vašeho blahobytu každý den, užitečné pro boj se stresem nebo úzkostí. Přírodní lék proti depresivním energiím. 

- Umožní vám změnit život pochopením energií

 - Naučíte se  jednoduchou znalost energetického těla, která vám nabídne možnost přijmout holistické pochopení širších možností energetického světa. 

Tento seminář bude trvat 2 dny nebo asi 16 hodin. Informace vám budou předávány jednoduchým a jasným způsobem. Semináře se mohou zůčastnit všichni zainteresovaní lidé. Cílem je, abyste mohli okamžitě používat učené techniky!

- Jak rozeznávat různé "vrstvy" energetických těl a další jemné energetické niance.

- Jak rychle a přesně rozeznat místa, kde energie osoby má či nemá "energetické bloky"

- naučíte se, jak je odstranit

- naučíte se vysílat životní čerstvou sílu

- přečtěte si, jak dosáhnout vnitřního míru přes invokaci, modlitbu a meditaci

- naučíte se používat sílu jogýnského dýchání nebo-li Pranayama

- používáním jednoduchých fyzických cvičení dochází ke zvýšení naší energie

- naučíte se praktické používání energie pro různé potřeby

Cílem je, učené technik okamžitě používat!


Pranic Energy Healing byla sestavena životní partnerkou Mistra Maha Atma Choa Kok Sui, Charlotte Anderson.

Tým Institute for Inner Sciences CZ

Součást týmu TIS Inner Sciences Milano

Pranic Energy Healing II Stupně 

Je pro ty, kteří mají pocit, že potřebují více znalostí a širšího porozumění energií a jejímu použití ve srovnání s tím, co se učí na semináři Pranic Energy I Stupně.

Tato úroveň poskytuje pokročilé techniky, díky nimž jsou vaše dovednosti profesionálnější díky aplikaci energetických ošetření s práškovou barvou. V tomto kurzu se praktikující naučí hluboce porozumět tomu, že energetické technologie nejsou založeny pouze na pohybu rukou a že jejich znalosti nejsou omezeny na tok energie. 

S jasnou a ostrou myslí bude praktikující směřovat svůj záměr tak, aby promítl správnou frekvenci, správnou jemnou energii, správný odstín barvené energie a odpovídající množství nebo dávku energie. Prána barva se používá ke zvýšení vibrací energetického pole klienta nebo k určitému aspektu jeho života.Nerovnováhy lze rychle změnit na energii, která teče volně. To umožňuje rychlou přeměnu a revitalizaci energetického systému zákazníka. Během tohoto dvoudenního kurzu budou vyučovány základní pojmy, které nám umožní zvýšit a rozšířit schopnost léčit využít energii díky většímu pochopení síly barevných energií. Kromě toho budou sdíleny nové techniky, které pomohou posuzovatauru (energetické informační pole), čakry (energetická centra), stejně jako různé oblasti a orgány fyzického těla. Naučíte se nalézt a vyhodnocovat energetické vazby ("legální" nebo "nelegální"), abyste odstranili vnější vlivy z aury klienta. Použije se duchovní uzdravení, invokativní techniky a božské uzdravení. Energetická hygiena pro praktiky bude vysvětlena.Tento kurz je důkladnou studií kurzu Pranic Energy Healing I Stupně.Studenti mohou okamžitě začít používat tyto inovativní léčby s předvídatelným pozitivním výsledky. Tým Institute for Inner Sciences CZSoučást týmu The Sciences International Network of Organization 

Cvičení pro posílení činnosti mozku

Je jednoduchá a mimořádně účinná technika, pro energetizování a aktivování mozku.

· Zakládá se na principech jemné energie a akupunktury ucha.

· Cvičení pro posílení činnosti mozku převádí energie z nižších energetických center na vyšší jemné energie. Tyto energie jsou poté využívány vyššími energetickými centry. Když jsou tato centra vysoce energetizována, energetizují také mozek, který tak může fungovat účinněji a efektivněji.

· Další přínos, které provádění Cvičení pro posílení Mozeku má, zahrnuje větší psychickou stabilitu a schopnost regulovat sexuální pud. To je užitečné zvláště pro teenagery.

· Dlouhodobé provádění Cvičení pro posílení činnosti mozku působí tak, že praktikanti jsou celkově chytřejší a psychicky vyrovnanější.

· Naučte se tento jednoduchý cvik a cvičte jej třeba i se svými dětmi, partnery, přáteli a kolegy.

· Vyžaduje POUZE 2-3 MINUTY vašeho CENNÉHO času DENNĚ!

Tým Institute for Inner Sciences CZ

Součást týmu The Sciences International Network of Organization 
Více zde: https://www.pranicenergyhealing.cz/terminy-meditaci-a-seminaru/popis-seminaru/cviceni-pro-mozek/